Бі-цілеспрямована дівчина, яка зуміла зробити відмінну кар’єру архітектора в Барселоні. Її проекти не раз були оцінені по достоїнству, що для уродженки провінційного приморського містечка, є вищою похвалою. В особистому житті дівчини, так само все відмінно. Вона зустрічається з генеральним директором компанії, де працює. У найближчих планах Бі, і Віктора – підготовка до весільного торжества. Днями Віктору вдалося укласти важливий контракт з впливовою будівельною корпорацією, завдяки спроектованому Бі хмарочосу. З цього приводу була запланована вечірка, де крім співробітників, і нареченого, і нареченою, несподівано з’являється відома телеведуча, і репортер Ребекка Рамос.

Того вечора, героїня переоцінила свої сили, і можливості, перебравши з алкоголем. Вранці Бі зустрічається з коханим, і той пропонує поквапитися з весіллям. Але вже через пару годин, дівчина бачить запис, який крутять всі телеканали. На ній Віктор займається любов’ю з Ребеккою в автомобілі. Бі приїжджає на роботу, і під час ділової зустрічі дає нареченому ляпаса, заявляючи, що вона більше тут не працює.

Тепер Бі змушена повернутися в рідне містечко, мером якого є її старша сестра, і спробувати ужитися зі своєю ексцентричною матусею. Фільм Люди приходять і йдуть (2019) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Патрісія Фон
Актори: Клара Лаго, Алехандро Гарсія, Олександра Хіменес, Паула Марія, Fernando Galera, Карлос Куевас, Кармен Маура, Нурія Гаго, Марта Бельмонте