Люди в літньому віці потребують особливої турботи і опіки з боку своїх близьких. Таку долю взяв на себе і головний герой. Це чоловік, який доглядає за своїм тестем. Він є письменником з досить тонкою душевною організацією. Нині він також зайнятий роботою над новою книгою, яку планує видати найближчим часом. Після того, як він зрозумів, що вміло справляється зі своїм літнім родичем, письменник вирішив організувати власну справу, яка буде пов’язана з турботою про людей похилого віку. На цьому він має намір солідно розширити свій прибуток.

Тільки вникаючи в ідею все більше, чоловік усвідомлює, що взяв на себе занадто велику ношу, пов’язану з неймовірною відповідальністю. Вести догляд за групою людей похилого віку вельми непросто. Кожен з них має масу проблем, та й їх характери вже точно не можна назвати простими. В результаті всього, що сталося в житті письменника виникає багато колотнеч, які варто навчитися вирішувати якомога швидше, якщо в майбутньому ще залишиться бажання продовжувати нагляд за літніми людьми.

Незважаючи на всі недоліки в реалізованої задачі, герой зміг витягти щось цікаве, а найголовніше корисне. Подібні висновки подарували йому можливість подивитися на світ під іншим кутом. Фільм Люди похилого віку під Наглядом (2019) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Рон Олівер
Актори: Денні Трехо, Джулія Даффі, Джеймс Хонг, Беррі Боствік, Рено Вілсон