Фантастичний фільм «Люба, я зменшив дітей» оповідає про сім’ю вченого експериментатора. Його улюблене заняття це придумувати новітні апарати, які рідко коли знаходять застосування в реальному житті. Ось і зараз він винайшов таємничий елемент, який зменшує предмети навколо до найменших розмірів. Тільки апарат спрацював не на овочі та фрукти, а на рідних дітей чоловіка. На цьому пригода не закінчилося. Якимось чином, герой викинув своїх малесеньких дітей на смітник.

Карликам, в яких перетворилися діти потрібно якомога швидше повернутися додому, але попереду величезна кількість перешкод. Після деяких налаштувань, геніальний технічний винахід починає успішно працювати. На свою біду замість речей під приціл машини випадково потрапляють діти винахідника. Але всі проблеми тільки починаються: непомічені батьком маленькі дітки виявляються в сміттєвому відрі.

Тепер ліліпутам вибиратися з неприємного місця, поки вони не стали здобиччю для місцевих мешканців. Фільм Люба, я зменшив дітей (1989) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Джо Джонстон
Актори: Рік Мореніс, Метт Фрюер, Маршу Стрессмен, Крістін Сазерленд, Томас Вілсон Браун, Джеред Раштон