Фільм Літо в місті (2016) дивитись онлайн в HD якості


Головною героїнею комедії «Літо в місті» представлена витончена Тейлор Морган, що відрізняється вродженим почуттям смаку і розумінням світу моди. Мила дівчина проживає в невеликому провінційному містечку в штаті Огайо. Місцеві модниці захоплюються різноманітністю продукції її бутіка. Однак власниця одного елітного магазину на Манхеттені Алісса зауважує амбітну бізнес-леді і пропонує їй взаємовигідну і довгострокову співпрацю. Вона має намір розширюватися і їй необхідні талановиті, цілеспрямовані люди, які не володіють марнославством і завищеною самооцінкою.

Ділова жінка впевнена, що знайшла таку людину в особі «провінціалки». Але переїзд в Нью-Йорк дався насилу. Скажений ритм життя в мегаполісі шокував приїжджу красуню. Вона була не готова до тутешньої суєті і їй знадобилося досить час для адаптації, та й запити клієнтів були абсолютно іншими, підвищеними. Фільм Літо в місті (2016) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Але на нью-йоркському узбережжі вона зустріла не тільки байдужих і манірних жителів, зайнятих лише своїми справами, а й справжніх друзів, здатних підтримати в скрутну хвилину і протягнути руку допомоги. Вони допоможуть їй написати історію успіху і домогтися визнання.

Режисер: Вік Сарін
В ролях: Джуліанна Гуілл, Марк Бендавид, Вівіка А. Фокс, Наташа Хенстрідж, Марла Соколофф, Андреа Брукс, Крісті Бурк, Панта Мосле, Барбара Уоллес, Рейчел Гілліс