Людина готова на все заради того, щоб продовжити своє життя. Цим керувався головний герой на ім’я Леон. Так сталося, що хлопцеві стало занадто погано зі здоров’ям, він відправився в лікарню, де дізнався, що хворий на смертельну хворобу. Йому залишилося жити рівно місяць. Головний герой вирішив не витрачати свій час, а спробувати продовжити своє життя. Незабаром комп’ютерний геній виявив деякі лазівки в технологіях людства, і створив нову машину, здатну переносити свідомість померлої людини в реальність. Таким чином, головний герой не знав, що він зашкодить майбутньому людства. Він лише хотів залишитися в живих. Тим часом в майбутньому відбувається справжній колапс через нововведення Леона.

Дівчина по імені Аква отримує своє завдання і відправляється в минуле, де вона повинна знищити Леона перед тим, як він створить цю програму. Аква лише хоче врятувати людство, і коли зустрічає Леона, то наставляє на нього пістолет. Але незабаром головні герої познайомилися ближче, Аква дізналася, що молодий чоловік не хотів заподіювати зла людям, і лише намагався вижити.

Тепер головна героїня не знає, як переконати Леона не придумувати його велику програму. Але погодилася залишатися з ним до кінця його днів на Землі. Фільм Леон повинен померти (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Ларс Хенрікс
В ролях: Нісан Арикан, Філіп Спрін, Александер Ф. Про, Крістоф Харс, Эбба Екхольм, Вікторія Штайбер