Івана, співвласниця юридичної фірми, виявила втрату мобільного лише тоді, коли, прийшовши після роботи додому, їй на домашній телефон подзвонив невідомий, щоб повідомити про свою знахідку. Незнайомець представився Леоном і здався молодій жінці, у якої стався важкий день, дуже приємним співрозмовником. Івана легко погодилася на зустріч з цим чоловіком в тому ж кафе, де сталася втрата. Прийшовши в місце призначення, жінка була чимало здивована дуже маленьким ростом Леона, який, як виявилося, був досить успішним архітектором.

Помітивши збентеження Івани і зрозумівши, що та зараз переживає не найкращі часи, новий знайомий запропонував розвіятися, щоб отримати нові емоції. Головні герої фільму відчули один до одного взаємну симпатію, почавши з цього дня регулярно зустрічатися. Жінці було дуже нелегко уявити своєму оточенню свою другу половинку. Фільм Леон (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Але коли і мати Івани, і всі її знайомі, здавалося, змирилися з її вибором, Леон раптово оголосив про своє бажання розлучитися і поїхав по справах у віддалений куточок країни. Розшукати і приїхати до свого обранця героїні допоміг вже дорослий син архітектора.

Режисер: Ricardo Maldonado
Актори: Карлос Алькантара, Катя Кондос, Denisse Dibós, Марта Фігуроа, Джанелла Нейра