Практично кожна людина, що захоплюється футболом знає, що в цьому виді спорту існують два незаперечних лідера, які утримують статус кращих футболістів планети протягом десятиліття. Безліч фанатів буквально розділені на певні табори: одні вважають, що вибраним є Ліонель Мессі, інші говорять про Кріштіану Роналду. Щоправда серед них зустрічаються люди, які визнають їх геніями і намагаються не розділяти, адже кожен по праву заслужив звання ікони. Спортивний фільм «Кріштіану Роналду» відкриє невідомі факти і допоможе поставити крапку в глобальному протистоянні.

Спеціальні експерти будуть проводити різні аналізи, поглибляться у проблеми і навіть зануритися в минуле, щоб розповісти про сьогодення і спробувати передбачити майбутнє. З якими труднощами доводиться стикатися, коли забираєшся на вершину? Скільки потрібно прикладати зусиль, щоб залишатися недосяжним для опонентів? Фільм Кріштіану Роналду (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Безумовно, картина просто просякнута духом боротьби і точної аналітикою, здатної нарешті дати відповідь, розбурхує свідомість величезної кількості фанатів по всьому світу — талант або завзятість, важка праця або природні навички?

Режисер: Alessio Michelin
В ролях: Giovanni Arezzo, Anastasia Armenante, Вінченцо Феррера, Toto Galanti, Alessio Micieli, Lucio Micieli, Nunzio Quattrocchi, Rita Salonia, Turi Seminara, Michele Turla