Багато людей у світі з нетерпінням очікують Різдво, адже це свято є дуже світлим, гарним і добрим. Він заворожує своїм приголомшливим чарами, і дарує віру в те, що чудеса можуть траплятися. Практично всі жителі планети запасаються подарунками, проводять час у сімейного вогнища, а навколо панує незабутня чарівна і дуже затишна атмосфера. Всі проблеми і неприємності залишаються в минулому, а попереду лише спілкування з рідними і близькими. У центрі сюжету захоплюючої комедії виявилося одне зовсім необразцовое сімейство. Члени сім’ї зібралися за святковим столом, і маленькому хлопчику на ім’я Макс дуже хотілося, щоб вони всі були дружні.

Ось тільки через постійні розбіжності і напруги, наївним мріям юного героя, який чекав цей дивовижний день не судилося збутися. Незабаром конфлікт починає загострюватися, і відбувається жахлива сварка. Незабутній дух Різдва остаточно зникає. Саме в цей час зневірений герой вирішує порвати лист і викинути його у вікно. Він хотів, щоб Санта Клаус зрозумів, що в цьому будинку його ніхто не чекає.

Незабаром починається дуже сильна заметіль і містечко залишається без електроенергії. Через деякий час в будинку починають відбуватися дуже дивні і незрозумілі речі. Фільм Крампус: Викрадач Різдва (2015) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Майкл Догерті
В полях: Адам Скотт, Тоні Коллетт, Девід Кокнер, Еллісон Толман, Кончата Феррелл, ЕмДжей Ентоні, Стефанія Оуен, Кріста Штадлер, Марк Аткін, Тревор Пау