У багатьох сім’ях питання гендерної рівності ніколи не піднімається. Жінці уготована доля домогосподарці, яка нічого, крім кухні і дітей в житті не бачить. Чоловік добуває гроші, тому має право на повноцінний відпочинок і повагу з боку другої половинки. Головний герой фільму «Коли мами немає» часто відсутня. За службовим обов’язком чоловік відправляється в тривалі відрядження. Всі турботи дружина звалює на тендітні плечі. За трьома дітьми потрібен постійний нагляд. З молодшеньким нащадком взагалі важко знайти спільну мову – він росте справжнім хуліганом. Звичайні забави дитині нецікаві.

У старшого свої складності. Підлітковий вік особливий для хлопців. Тоді вони старанно відстоюють власну думку, не хочуть прислухатися до порад дорослих, надходять на свій розсуд. Слабка жінка ледь витримує неймовірний психологічний тиск. У напруженій обстановці дамочка відчуває себе повністю виснаженою. У певний момент вона вирішує змінити становище. Після повернення благовірного, героїня з порога заявила, що йде в десятиденну відпустку.

Багатодітна матуся відправиться разом з родичкою на сонячний острів, залишивши потомство на піклування чоловіка. Фільм Коли мами немає (2019) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Алессандро Дженовезі
В ролях: Фабіо Де Луїджі, Валентина Лодовини, Angelica Elli, Bianca Usai, Matteo Castellucci, Діана Дель Буфало, Нікколо Сенни, Антоніо Катання, Енцо Казертано