Чотири витончених леді, з дитячих років поглинають літературні праці, створюють свій «Книжковий клуб», регулярно вдаючись до інтелектуальних бесід, обговорюючи ледь вийшли твори прозаїків, дивуючись відгуками критиків, і звичайно, вносячи власні зауваження. Життя давніх приятельок з боку нагадує нічим не примітне, нудне існування, породжене щоденною одноманітністю. Літнім дамочкам давно за п’ятдесят, тому вже пізно вносити в усталену бутність будь-які корективи, змінюючи навколишнє середовище з місцем проживання. Емоційні підйоми, прийняття складних рішень залишилися далеко позаду, попереду тільки сірість відміряної часу, проведеного в не формальності бесід, дотичних з яскравими спогадами минулої молодості.

Одного разу одна з супутниць читає еротичний бестселер, після охопили її вражень, мадам екстравагантність неодмінно поділитися враженнями з рештою тісним суспільством. Нова книга змушує каліфорнійських бабусь переглянути власні погляди на реальність, усвідомивши, відчувати нереалізованість накопиченого потенціалу, щоб здригнутися, знову відчути себе щасливими жінками, здатними обдарувати благополуччям будь-якого чоловіка.

Шлюб Керол здається їй тривалої обридлої історією, що тягнеться з середньовіччя, Шерон давно розірвала зв’язок з чоловіком, але не може оговтатися від потрясенья. Фільм Книжковий клуб (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Білл Холдермен
В ролях: Дайан Кітон, Джейн Фонда, Кендіс Берген, Мері Стінберген, Енді Гарсіа, Крейг Т. Нельсон, Дон Джонсон, Алісія Сільверстоун, Річард Дрейфус, Ед Беглі мл.