Основні події розгортаються в столиці України. Сюди з провінції приїхала головна героїня «Київського торта». Вона тут проїздом і зовсім не на довго. Вся справа в тому, що їй відкрили «грін-карту», і вона тримає шлях в Америку на зустріч своїй мрії. Від неї її відокремлюють всі 20 годин очікування літака в аеропорту. Однак, до неї підходять два молодих людини, з якими вона просто не могла не познайомитися. У підсумку її нові друзі залучили її в низку дуже дивовижних і невимовних пригод, які залишаться в її пам’яті на довгі роки вперед.

Дівчина була в аеропорту, коли у неї вкрали сумку. Хлопці, які побачили сумну красуню, вирішують допомогти їй абсолютно безкоштовно. Пошуки загублених речей перетворюються в захоплюючу екскурсію по Києву. Як, виявилося, тут теж є багато пам’яток, про які героїня не знала. До того ж хлопці проявляють по відношенню до своєї нової знайомої симпатію.

Дівчина починає зовсім по-іншому дивитися на країну, де виросла. Може вона вирішить залишитися в Києві і не їхати в невідому їй Америку. Фільм Київський торт (2014) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Олексій Шапарєв
В ролях: Дмитро Ступка, Діана Сиротіна, Валентин Тамусяк, Вікторія Чигрина, Тетяна Шеліга, Сергій Романюк, Олександр Задніпровський, Юрій Горбунов, Андре Тан, Володимир Задніпровський