Фільм Керівництво по сексу на другому побаченні (2019) дивитись онлайн в HD якості


Коли на особистому фронті осягаєш гіркі розчарування, мимоволі будеш обережний кожен наступний раз, намагаючись завести стосунки з новим партнером. Молоді люди Лора і Лайн сюжету «Керівництво по сексу на другому побаченні» давно перестали відчувати ілюзії з приводу набуття власного щастя. Кожного з героїв багаторазово наздоганяли невдачі, глибоко поранили серце. Після цього хлопець і дівчина воліли штучно змінюватися, прикидаючись іншими людьми, щоб не виявитися черговий раз відкинутими партнерами.

Вони дуже старалися від чого виникали курйозні моменти і молоді люди відчували погано приховану незручність. Коли герої познайомилися, то вирішили, що повинні розігрувати зовсім інших людей, адже чергова відмова, втрата партнера стануть нестерпною ношею для нещасних мучеників, які зазнали багато втрат особистого характеру. При цьому серце кожного з хлопців просто розривалося від страждань, потім переходили до сумним спогадів приємних моментів.

По мірі бесіди, обидва невдахи помітили, що мають багато спільних інтересів. Так хлопці обожнювали свого кумира милу чарівну Меріл Стріп. Фільм Керівництво по сексу на другому побаченні (2019) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Рейчел Хайронс
Актори: Джордж Маккей, Олександра Роуч, Емма Рігбі, Майкл Сока, Кае Олександр