Фільм розповідає про маленьку дочку доктора Харві, Кейтлін, яка заводить дружні стосунки з приведенням на ім’я Каспер. Десятирічна дівчинка подорожує по країні в компанії свого батька після того, як в результаті трагічних подій загинула дружина доктора і мати Кет, Амелія. Відчуваючи, що йому необхідно налагодити контакт з дитиною, чоловік вирішується на цю божевільну і необдуману поїздку. Але один дзвінок від жінки на ім’я міс Керріган, змушує фахівця з паранормальних явищ перервати подорож і зупинитися в маєтку Уипстаф. Кріттенден Керріган викликала чоловіка, що б той допоміг позбутися від привидів, що мешкають в будинку.

Не так давно помер її чоловік, і тепер жінка планує знайти захований в особняку скарб і продати його. Поки батько знався з ситуацією, Кет познайомилася з одним з місцевих привидів — Каспером. Він не відповідає тим розповідям батька, в яких він описував привидів злими і противними. Фільм Каспер (1995) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Саме такими і виявилися дядьки Каспера, які бажають позбутися всіх людей. Між дівчинкою і приведенням зародилася дружба, яка опиняється під загрозою, коли доктору Харві доводиться виконати свої прямі обов’язки.

Режисер: Бред Силберлинг
Актори: Білл Пуллман, Крістіна Річчі, Чонсі Леопарді, Спенсер Врумен, Малачі Пірсон