Він заплутується в колючому дроті, яка завдала йому сильні рани. На щастя, йому вдалося виплутатися і вижити. Бідна тварина знаходить маленька дівчинка Кессі, яка зовсім недавно переїхала в містечко зі своєю старшою сестрою Естер і батьком Полом. Вона потай від сім’ї забирає Скаута і виходжує його. Пес прив’язався до дівчинки і став для неї справжнім другом. Разом вони допомагають церковному хору зібрати пожертву для знедолених діток, які мріють про подарунки на Різдво. Це зворушлива комедія, яка розповість про віру, дружбу, милосердя та інші якості, яким вчать дорослих їхні маленькі дітки.

У ній присутні становлення дитячої дружби, порятунок собаки і дорослішання. Не обійшлося і без злодіїв, які бажають залишити бідних дітей без подарунків на Різдво. Фільм викличе у глядачів посмішки і розчулення. Вони зможуть посміятися від душі і навіть поплакати над зворушливими відносинами героїв. Їх відданість і розчулення вражають.

Вони не перестають вірити в диво і добро. Головну роль зіграв Люк Перрі – зірка популярного молодіжного серіалу » Беверлі-Хіллз 90210. Фільм К-9: Різдвяні пригоди (2013) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Бен Гурі
Актори: Лак Перрі, Джейк Суазо, Тейлор Негрон, Шантель Фландрія, Брендан Уїтні, Адам Джонсон