Санджай займає посаду програміста у великій фінансовій установі. Зароблених грошей йому цілком вистачає для безбідного існування. Останнім часом хлопець все більше замислюється про покупку власної квартири. Проте навіть його солідних доходів явно не вистачить, щоб придбати нерухомість в дорогому мегаполісі. Єдиним виходом для молодої людини залишається оформлення на себе іпотеки. З цією метою він відвідує кілька банків. Але головного героя не влаштовують занадто великі, як він вважає, відсотки по кредиту. Однак незабаром йому в голову приходить досить оригінальна ідея.

Справа в тому, що для одруженої людини виплати за кредитним договором серйозно знижено. Санджай має намір укласти фіктивний шлюб, адже такий крок дозволить йому заощадити десятки тисяч доларів. Дуже швидко він знаходить відповідну кандидатуру на роль «дружини». Їй стає чарівна дівчина Ланта, з волі долі опинилася в складній життєвій ситуації. Вона погоджується зіграти роль дружини за певну винагороду. Фільм Іпотечна любов (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

При цьому молоді люди змушені жити в одній квартирі, щоб не викликати підозр у оточуючих. Але приятельські відносини між ними перетікають в справжню любов.

Режисер: Ананд Тиварі
В ролях: Вікі Каушани, Ангіра Дхар, Аланкріта Сахай, Ретна Патхак, СУПРЕМ Патхак, Рекха Бхардвадж, Равіза Чаухан, Діпа Доши, Бріджендра Кала, Ранбір Капур