Гра престолів популярний телесеріал, який завоював визнання у всьому світі. Секрет цього багатосерійного Фентезі проекту полягає в тому, що там багато уваги приділяється баталіям, а також відвертості, через що за історіями центральних персонажів цікаво спостерігати. Дана ж кінострічка дозволяє поглянути на настільки популярну багатосерійну кінострічку через призму гумору і сатири. Творці кінокартини вирішили висміяти численні стереотипи, наприклад, часту загибель протагоністів. У цій стрічці також є прототипи всіх героїв, які дещо відрізняються характером і іменами.

Так, тут можна зустріти Дені мати драконів, Аріану Сторк, Джона Доу, а також інших персонажів. Всім разом їм також доведеться пережити чимало пригод і проблем, з якими буде дуже нелегко впоратися. Але завдяки природній винахідливості центральні персонажі готові на будь-які хитрощі, щоб здолати підступних ворогів. Ось тільки через свої прагнення вони часто потрапляють в курйозні і неприємні ситуації.

Боротьба за владу і Залізний трон загострюється, адже кожен мріє бачити себе головуючими над усіма землями, але дістати такий бажаний престол нелегко. Фільм Ігрища престолів (2019) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Ара Пайая
Актори: Ганна Хатчисон, Медісон Маккінлі, Лу Ферріньо, Енгус МакФадьен, Армандо Гутьеррез, Адам Бонд, Tim Preston, Райкер Лінч, Рут Хоррокс, Спайк Уайт