Фільм Ідеальна наречена (2017) дивитись онлайн в HD якості


Моллі — красива молода жінка з підтягнутою спортивною фігурою, яка допомагає прийти в таку ж хорошу фізичну форму і іншим жінкам. А ще вона вчить їх бути хорошими нареченими і дружинами. Героїня навіть вигадала цілу авторську програму, свого роду тренінг для дівчат і жінок, які вже збираються заміж. У недавньому минулому вона і сама була нареченою, але з нареченим щось не склалося, після чого розбите серце Моллі заживало досить довго.

Зараз вона все ще самотня, але робота з жінками, яким дійсно потрібні її поради і рекомендації, дуже допомагає відволікатися від різних думок і сумних спогадів. Черга з бажаючих потрапити на її заняття не зменшується, а тільки збільшується з кожним днем, так що сидіти без діла героїні не доводиться. Оскільки вільного часу у неї не було, вона і думати перестала про особисте життя. Але доля вирішила піднести їй сюрприз. На одній з весіль героїня познайомилася з симпатичним фотографом. Фільм Ідеальна наречена (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Він виявився дуже милим і галантним чоловіком, який ще й талановитий, якщо судити по знімках. Здавалося б, це шанс для Моллі, але є одна проблема — дівчина хлопця ходить до героїні на заняття для ідеальних наречених.

Режисер: Мартін Вуд
В ролях: Паскаль Хаттон, Каван Сміт, Ліенн Лэпп, Ганна Ван-Хуфт, Дебс Ховард, Елісон Арая, Марк Дакаскос, Керрі Джеймс, Хейлі Сэйлс, Кейсі Мандерсон