Фільм Ібіца живих мерців (2016) дивитись онлайн в HD якості


Коли в спокійній Великобританії несподівано почався зомбі-апокаліпсис, люди почали масово тікати з країни, щоб не стати жертвами кровожерливих монстрів. Серед втікачів виявилися і молоді хлопці, про які піде мова у фільмі. Їх троє, вони нерозлучні друзі, які всі пригоди переживають разом. Розмірковуючи над тим, куди ж краще поїхати поки в рідних краях все заспокоїться, вони обрали варіант, який всім підходить з різних причин. Ібіца — ось куди хлопці вирішили відправитися. Там вони будуть в безпеці, а заодно зможуть гарненько відірватися на вечірках, якими це місце славиться.

Крім того, герої там ще не були жодного разу, але ж давно хотіли. Вирушаючи на острів, хлопці були впевнені, що їх чекають запальні вечірки, красиві дівчата, море алкоголю і незабутні враження. Вони ж думали, що там безпечно і можна буде розслабитися, а виявилося, що все не зовсім так. Зомбі дісталися і туди, тільки молоді люди дізналися про це не відразу. Фільм Ібіца живих мерців (2016) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Просто власник одного з клубів вирішив використовувати живі трупи в якості «родзинки» для свого закладу, тому замовив цілу партію зомбі з Великобританії. Природно, з цієї затії нічого хорошого вийти не могло.

Режисер: Енді Едвардс
В ролях: Кара Теоболд, Емілі Атак, Алгина Липскис, Джордан Колсон, Гомер Тодивала, Ед кейр о, Метт Кінг, Марсія До Валес, Метт Кеннард, Алекс Фелтон