Філіп вже давно не юн, але як і раніше неодружений. Одного разу головний герой зустрів досить привабливу жінку Керолл, яка була матір’ю двох дітей. Зовсім недавно дівчина розлучилася, і переживала розлучення досить важко. Але вона розуміла, що дітям потрібен батько, адже вона не могла їм замінити чоловіка. Зустріч з Філіпом здалася жінці досить вдалою. Щоб зблизитися з дітьми чоловік придумав досить незвичайний шанс. Він запропонував старшому синові своїй новоспеченій коханій вибрати, куди їм відправитися на відпочинок. У підсумку, цілим сімейством центральні персонажі летять на Ібіцу, адже хлопець вибрав саме це місце.

Він прекрасно знав, що тут завжди проходять галасливі вечірки, і сподівався відмінно провести час. Філіпу не дуже подобався подібний вибір молодої людини, але заради того, щоб налагодити стосунки з дітьми, він був готовий потерпіти. Однак, коли вся сім’я в повному складі потрапила на Ібіцу, то з цього моменту почалися справжні пригоди головних героїв. Фільм Ібіца (2019) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Адже вони були досить неординарними людьми, і постійно потрапляли в будь-які курйозні ситуації. Однак Філіпу насправді вдалося згуртувати родину, за що йому була безмірно вдячна Керолл.

Режисер: Арно Лемор
В ролях: Крістіан Клавье, Матильда Сеньє, Леопольд Бухсбаум, Пили Груан, Джої Старр, Олів’є Маршаль, Фредерік Бель, Луї-До де Ланкесэ, Бланка Хара, Філіп Лоденбаш