Сюжет картини крутиться навколо однієї нічим не примітної зустрічі кількох сімейних пар і одного холостяка, що затесався серед них. Герої давно знайомі і впевнені, що вже вони-то точно знають своїх товаришів як п’ять пальців. Ось тільки з’ясовувати істинність цього факту їм ніколи раніше в голову не приходило. Але ось одного разу, під час чергової зустрічі за вечерею в будинку одного з друзів, щоб трохи підбадьорити починає нудьгувати суспільство, господиня вечора запропонувала зіграти в гру, суть якої на перший погляд була вкрай проста.

Кожен з учасників посиденьок повинен викласти свої телефон на стіл і в разі надходження дзвінка відповідати на нього по гучному зв’язку, а також зачитувати всі СМС і повідомленні в соціальних мережах. Ідея такої дивної забави виникла в результаті обговорення останніх новин, в числі яких була звістка про те, що один із знайомих компанії був звинувачений у зраді, як раз таки з-за свого мобільного. Фільм Гра (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Прийшовши до думки, що сучасні засоби зв’язку те саме ящику Пандори, друзі, тим не менш, погодилися зіграти в гру, вважаючи, що нічого страшного не трапиться. І все так і було, принаймні, на самому початку.

Режисер: Фред Кавайе
Актори: Береніс Бежо, Сюзанн Клеман, Стефан Де Гродт, Венсан Ельбаз, Грегорі Гадебуа, Дория Тилье, Рошді Зем, Флер Фітуссі, Тассадіт Манді, Мелін Уамар