Після порятунку королеви Єлизавети Другої, її сім’ї і простого населення від злих помислів колись успішного і багатого бізнесмена Вінсента Людвіга, лейтенант-детектив стає героєм. Френк Дребін тепер не просто якийсь там невдаха, а шанована людина зі своєю коханою, яка колись працювала на злого багатія, бажав поневолити світ. Цього разу на честь детектива Дребіна влаштовується пишна Звана вечеря, яка проходитиме не в будь-якому випадковому ресторані, а у самого президента Сполучених Штатів Америки Джорджа Буша.

На цьому заході присутні гості не тільки вихваляють доблесний і сміливий вчинок детектива Френка Дребина, але ще президент оголошує про те, що на нову посаду надходить доктор Мейнсхеймер. Доктор екологічних наук є затятим прихильником переробляється і поновлюваного палива та інших джерел енергії. Будучи лютим противником всіх альтернативних і шкодять природі джерел енергії, таких як атомні станції, вуглевидобувні, нафтовидобувні і переробні корпорації. Фільм Голий пістолет 2 (1991) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Мейнсхеймер починає видавати укази гноблять ці гіганти, а після і зовсім забороняють. Зрозуміло, після такого на доктора відбувається замах, а ось замовника належить знайти Френку.

Режисер: Девід Цукер
Актори: Леслі Нільсен, Прісцилла Преслі, Джордж Кеннеді, О. Дж. Сімпсон, Робер Гулі, Річард Гріффітс, Жаклін Брукс, Ентоні Джеймс, Ллойд Бокнер