Рубен – старанний студент великого університету. Майже весь час він присвячує навчанню. Одного разу майбутній юрист знайомиться з чарівною красунею. Незабаром хлопець розуміє, що живить до Нори найніжніші почуття. Ось тільки сама дівчина не звертає на нього зовсім ніякої уваги, адже вона не відчуває нестачі в шанувальниках. Як-то раз по чистій випадковості головний герой дізнається, що його кохана промишляє наркоторгівлею. Вона працює на місцеву банду, що займається цим ризикованим, але дуже прибутковою справою.

На цей раз Норі необхідно дістатися до Амстердама, де її вже чекає чергова велика партія наркотиків. З собою вона вирішує взяти Рубена і його приятеля. З двома недолугими, яких можна використовувати в особистих цілях без докорів сумління, шанси дівчини на успіх різко зростають. Через кілька годин невелика компанія добирається до одного з найкрасивіших міст світу. Однак тут головні герої потрапляють в серйозні неприємності. Фільм Гангстердам (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Місцеві мафіозі обманюють Нору, взявши гроші за неіснуючий товар. Але Рубен не збирається повертатися на батьківщину з порожніми руками. Він оголошує тутешнім гангстерам справжню вендету, розраховуючи тим самим завоювати прихильність своєї однокурсниці.

Режисер: Ромейн Леві
В ролях: Кев Адамс, Ton Schepen, Менон Азем, Комі Левін, Юбер Кунде, Мона Валравенс, Алекс Хендрікс, Ідо Моссера, Патрік ТИМС, Маню Пайє