Мабуть, немає в цілому світі людини, яка б не відав про існування Санта Клауса і про те, чим він займається. Особливо з великим нетерпінням чекають його появи в новорічні та різдвяні свята дітлахи. Адже він виконує бажання дітей, особливо тих, які цілий рік були слухняними. Але навряд чи хто знає про те, що у Санти є рідний брат і звуть його Фредом. Якби ви його побачили, навряд б здогадалися про його родинні зв’язки з Сантою, настільки він від нього відрізняється. І головною відмінністю є не зовнішність, а характер і спосіб життя. Це прикра відмінність, втім, можна пояснити.

Справа в тому, що з дитинства Санта був більш здатним і тямущим хлопчиком, ніж його брат. Саме тому батьки його завжди хвалили, звертали на нього більше уваги. Фред ж перебував у тіні, яку відкидав його брат, тому з часом перестав вірити в чудеса і навіть почав ненавидіти різдвяні свята. І ось одного разу вже в дорослому віці він отримує запрошення від Санти відвідати його на Північному полюсі. Фільм Фред Клаус, брат Санти (2007) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Прибувши до місця призначення, він дізнається про те, що брат потребує допомоги – фабрика новорічних іграшок закрита, і Різдво може бути скасовано. Зрозумівши, що він може допомогти врятувати це світле свято, він приймається за справу.

Режисер: Девід Добкін
В ролях: Вінс Вон, Пол Джіаматті, Джон Майкл Хіггінс, Міранда Річардсон, Рейчел Вайс, Кеті Бейтс, Тревор Пікок, Лудакріс, Елізабет Бенкс, Крістіан Хенсен