Стати відомою письменницею не так просто, як вважала дівчина на ім’я Поппі. Вона дуже відв’язна дівчина, любить розваги, тому довгий час спить вранці. Однак головна героїня звикла жити без будильників і обставин, які можуть перешкодити насолоджуватися самотністю. Її кращим другом є собака, а також іноді вона відвідує рідну сестру з племінником. Поппі тривалий час витрачає на те, щоб скласти твір, який здатний перерости в шедевр. Коли головна героїня спілкується з редактором, то розуміє, що незабаром їх робота закінчиться, якщо Поппі не напише цікавий розповідь. Але замість того, щоб сісти за роботу головна героїня захоплюється швидкоплинними зв’язками.

Ці зв’язки незвичайні і неформальні, вона зустрічається з дівчатами, що вже позначається на її відмінності від усіх інших людей на землі. Головна героїня не знаходить себе поруч з чоловіками, тому вона знайомиться з такими ж одинаками, якою є сама. Дівчина щовечора призводить до себе додому нову героїню, і проводивши з нею ніч, відразу прощається з коханкою. Вона не бере за правило зустрічатися з ними у другий день, адже не відчуває до дівчат ніяких почуттів і емоцій, крім сексуального тяжіння.

Але одного разу їй зустрічається персона, яка западає Поппі в душу, саме з того моменту у головної героїні з’являється натхнення писати. Фільм Дозвільні думки (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Ендрю Вілліг
Актори: Джилліан Барбер, Мішель Брезінскі, Пітер Грехем-Годреу, Ава Фрай, Кімі Олександр, Олександра Войчу, Алан Колодій, Емма Флемингтон, Лія Бодрі, Роберт Ліф