Нет – житель тихого провінційного містечка. Він відрізняється спокійною і врівноваженою вдачею. Хлопець мріє стати професійним фотографом. Він вважає, що не позбавлений таланту в цій сфері. Найближчим часом юнак планує вступити до школи мистецтв, щоб здійснити свою мрію. Однак у його авторитарної матері є власні погляди на майбутнє сина. Вона хоче, щоб молода людина стала студентом престижного коледжу. Жінка вважає, що паперова робота в офісі якнайкраще підходить її сина. Природно, життєлюбному нету абсолютно не подобається перспектива більшу частину часу проводити в багатоповерховому мурашнику, займаючись нудними розрахунками.

Ось тільки хлопець побоюється говорити про це своєї владної матері, звиклої до беззаперечного підпорядкування з боку сина. І ось в один з днів головний герой рушає в дорогу. Він повинен подати документи в університет, розташований у великому місті. Але молода людина має намір вчинити по-своєму. Він прямує до Каліфорнії, де знаходиться школа професійних фотографів.

Через деякий час Нет добирається до маленького міста, де він вирішує зробити невелику перерву для відпочинку. Тут-то юнак і знайомиться з простим механіком на ім’я Річард. Фільм Довга ідіотська дорога (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Ханна Фідель
Актори: Таісса Фарміга, Кейсі Вілсон, Джейсон Манцукас, Рон Лівінгстон, Грейс Гаммер, Сіера Браво, Тоні Револорі, Памела Рід, Ліндсі Бердж, Лора Каннінгем