Фільм Дощовий день в Нью-Йорку (2019) дивитись онлайн в HD якості


Величезний і красивий місто Америки, Нью-Йорк, завжди привертав до себе сміливих і відчайдушних людей, які мріють домогтися від життя певних успіхів і вершин, як це показано в драматичній стрічці «Дощовий день в Нью-Йорку». На його вогні, як метелики-метелики злітаються всі, хто бажає знайти своє щастя і удачу, вірячи, що доля надасть їм єдиний шанс, стати багатим і знаменитим. І як це не сумно, багато молоді люди, потрапляючи в межі цього мегаполісу, впевнені, що саме їх чекає успіх, і вона прийде відразу, варто лише опинитися в потрібному місці в певний момент, і тоді залишиться лише насолоджуватися своїми досягненнями, славою і багатством.

Тільки існує певна когорта людей-хижаків, що полюють за такими довірливими і недосвідченими створіннями, які в безлічі прибувають в місто надій. В основному, це чоловіки досить презентабельного і пристойного вигляду, які не проти завести інтрижку з молоденькими красунями з глибинки, зачарованими неймовірною архітектурою мегаполісу і його сяйвом, хоча самі чоловіки і мають сім’ї і дітей, іноді з віком старше нових пасій батька. Фільм Дощовий день в Нью-Йорку (2019) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Так і в цій історії, де чоловік середніх років, трохи старше сорока, який не проти у своєму віці позалицятися за юними створіннями, насолоджуючись суспільством молоденьких коханок, одного разу зустрів дівчину, яка мріє стати відомою моделлю.

Режисер: Вуді Аллен
В ролях: Ель Фаннінг, Сьюкі Уотерхаус, Тімоті Шаламе, Келлі Рорбах, Ребекка Холл, Джуд Лоу, Селена Гомес, Черрі Джонс, Дієго Луна, Лів Шрайбер