Вечір-темний час доби. Саме під покривом сутінків відбуваються різні злочини, зустрічаються протилежності, народжуються божевільні ідеї. Найнеймовірніші історії родом із сутінку. Молода письменниця-початківець у пошуках натхнення і відмінного сюжету опиняється на околиці міста. Тут не просто процвітає кримінал, злочинна атмосфера тут — це закон життя. Дешеві маленькі і убогі готелі стають притулком розшукуваних бандитів, повій і ще тисячі грішників. В одному з подібних і стикаються четверо абсолютно різних людей. Письменниця, яка вважає, що шедевр може народитися саме тут, залишається лише знайти актуальну гостросюжетну історію.

Випадкова зустріч зі злочинною особистістю в місцевому магазині стає для жінки фатальною, але вона і не підозрює про це. Наступна їх зустріч запам’ятатися їй надовго. Розпусна, зухвала повія і її квапливий клієнт знімають кімнату в придорожньому готелі з цілком зрозумілою метою. Але і у них щось йде не так. Відсутність вільних номерів зіштовхує в одному просторі поборницю віри-черницю і дивного бандита-головоріза. Їм належить провести вечір разом і знайти спільну мову. Чотири історії показують життя у всіх її можливих ракурсах.

Незвичайний квартет ще не знає, що несе в собі цей дивний вечір і нещаслива готель. Історії, показані на екрані, відрізняються стилем, подачею, швидкістю, жанром і навіть кольором. Фільм Добрий вечір (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Федір Костянтинович
Актори: Вільма Кутавічюте, Артем Цуканов, Христина Казинська, Філіп Савінков