Артуро, полі і Чус, чоловіки у віці і давно вже мають власні сім’ї з дітьми. Життя друзів, налагодилося в найкращих фарбах. У кожного є своя улюблена справа, що обіцяє приємну старість. Так само, у них є ще одна спільна риса у вигляді дочок. Кожному пощастило обзавестися дитиною. Кожен з героїв, вважав, що виховав найкращу дочку. Звичайно ж, відносини батьків і дітей, в їх сім’ях, найкращі. З цієї причини і татусі вважають, що їхні дочки гідні тільки кращого. Фільм «Для вашого блага» можна дивитися в хорошій якості, адже історія тільки починається. Попереду, героїв чекає найскладніше випробування в їх житті. Дочки виросли і готові познайомити батьків зі своїми хлопцями.

Тільки ось чоловіки до такого ще явно не готові. Вони не помітили, як їхні діти, перетворилися на дорослих людей. Звичайно ж, вони, як і личить, незадоволений вибором власних дочок. І з цієї причини, вирішують засмутити Їхні стосунки, адже дочки Слухати не бажають. Вони виходять на стежку, незримої війни, де на кону буде щастя рідних. Звичайно ж, це всі вони собі вигадали, але настрій у них найсерйозніший.

Тільки ось, їх енергійність далека від ідеалу, а всі затії приречені, обернуться дивними наслідками, що зможуть змінити все. Фільм Для вашого блага (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Carlos Theron
В ролях: Хав’єр Камара, Хосе Коронадо, Роберто Аламо, Пілар Кастро, Марія Пухальте, Кармен Руїс, Сільвія Алонсо, Джорджина Аморос, Андреа Рос, Мікі Еспарбе