Сюжетна кіно картини починає свій розвиток в столиці Росії. Дуже скоро настане Новий Рік, а тому в будинку, розташованому на вулиці Заморенова, 48 кипить підготовка до свята. Але нормально приготуватися до торжества вдається далеко не всім. Ідо передодня свята сусіди не могли нормально ладити між собою, але в цю ніч всі конфлікти досягли свого апогею. Не в силах терпіти колишні образи, мешканці будинку починають вихлюпувати негатив не тільки на ворогів, але і на своїх близьких, що потрапили під гарячу руку.

Всі мешканці знали, що атмосфера в будинку є вкрай напруженою, але ніхто з них навіть не уявляв, які несподіванки чекають їх зовсім скоро. Хоча в Новий рік потрібно входити з радістю і хорошим настроєм, далеко не кожному це вдасться. Як же будуть герої виходити з ситуації, що склалася? До яких жертвам доведеться вдатися, щоб згладити конфлікти і постаратися домогтися примирення?

Все, що відбувається, не буде схоже на добру новорічну казку, швидше нагадуючи соціальну драму, з невеликим комедійним нальотом. Фільм Дівчина з косою (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Ольга Попова
В ролях: Олександра Урсуляк, Віктор Добронравов, Федір Добронравов, Ірина Черіченко, Марк Богатирьов, Олег Гаас, Поліна Ауг, Ніна Дворжецкая, Дар’я Мінгазетдінова, Поліна Стремоусова