Після того, як Бріджит Джонс порвала стосунки з набридлим їй надмірно педантичним Марком, в її особисте життя знову утворилася порожнеча, яку ніяк не вдається заповнити. Героїня мріє, щоб в її житті було все як в романтичній казці, але на жаль… Тепер їй виповнилося сорок років і вона все ще самотня і нещасна. Щоб не думати про погане, Бріджет займає особистий час фітнесом, веселими вечірками та іншими речами, що дозволяють відволікатися. Отримувати задоволення від життя, жінці допомагає улюблена робота на місцевому телебаченні. Там їй вже точно ніколи нудьгувати, плюс у неї збереглися дружні стосунки з Марком.

Одного разу, життя міс Джонс кардинальним чином змінюється, коли вона заводить знайомство з привабливим Джеком. Цей симпатичний чоловік виявився абсолютно несхожим на колишнього чоловіка. Здається, що тепер казка, про яку героїня так довго мріяла, починає втілюватися в життя. Тепер вона зможе бути щасливою з новим бойфрендом, але не тут-то було.

Бріджет раптово дізнається, що незабаром стане матір’ю. Проблема ще й у тому, що жінка не знає, хто є справжнім батьком майбутнього дитя… Фільм Дитина Бріджит Джонс 3 (2016) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Шерон Магуайр
В ролях: Селія Імрі, Рене Зеллвегер, Ширлі Хендерсон, Джим Бродбент, Колін Ферт, Джемма Джонс, Джеймс Келліс, Емма Томпсон, Патрік Демпсі, Сара Солемані