Фільм Дика історія (2017) дивитись онлайн в HD якості


Звичайне кафе. Нічим не примітний день. Люди заходять і виходять. Хтось сідає, щоб випити чашечку кави, спостерігаючи за тим, що відбувається на вулиці з вікна. Хтось дуже поспішає, тому бере підбадьорливий напій з собою. До закладу приходять люди різного соціального статусу, віку, статі. Навіть бездомні можуть зазирнути і що-небудь перекусити, не побоюючись, що їх виженуть. Співробітники кафе раді кожному відвідувачу, тому обслуговують всіх без винятків. Коли черговий клієнт вийшов за двері, несподівано пролунав постріл. Люди, що знаходяться всередині і зовні, переполошилися і на секунду завмерли.

Ніхто нічого не міг зрозуміти, але ясно було одне — виходити на вулицю небезпечно. Всі, хто був у цей момент в кафе, вирішили, що буде краще залишатися на місці і далі. Вони закрилися зсередини і почали спостерігати, що коїться на вулиці. А зібралися в закладі дуже цікаві персонажі. Тут і блондинка, і хіпстер, і бродяга, і ділова людина. У кожного-свою думку з приводу того, що відбувається, тому починається активне обговорення, часом переходить в лайку. Фільм Дика історія (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

А потім з’являється підозра, що загроза знаходиться не зовні, а всередині. Від цього обстановка розжарюється ще більше, а люди починають підозріло дивитися один на одного.

Режисер: Алекс де ла Іглесіа
В ролях: Бланка Суарес, Маріо Касас, Кармен Мачи, Секун де ла Роса, Хайме Ордоньєс, Тереле Павес, Хоакін Климент, Алехандро Авада, Хорді Агілар, Дієго Брагуински