Хто б міг припустити, що дідусь легкої поведінки буде вмовляти власного онука, щоб він негайно розірвав заручини і тисячу разів подумав, перш ніж зважитися на такий відчайдушний крок. Почалося ж все з того, що юний Джейсон цілком благополучно готувався до власного весілля. Вже призначена дата, наречена давно займається вибором сукні, родичі в передчутті свята. Але тут невгамовний дідусь Дік оголошує, що майбутня дружина онука шахрайка. Він починає відмовляти Джейсона від майбутнього весілля, радячи не раз подумати і зважити. Молода людина шокована такою поведінкою родича. Джейсону здається, що Дід поводиться настільки незвично через смерть бабусі, з якою прожив щасливо багато років.

Мабуть Старий складно переносить втрату. Однак тепер Дід вимагає, щоб Джейсон відвіз його до Флориди. Літня людина щорічно вирушав туди ще за життя коханої дружини. Онукові нічого не залишалося, як погодитися з Дідом. Фільм Дідусь легкої поведінки (2016) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Але вже в перший день подорожі, він розуміє, що вплутався в досить сумнівну пригоду. Дід опинився на рідкість розпусним старим, який всіляко переконує Джейсона в принадах холостяцького життя.

Режисер: Ден Мазер
В ролях: Роберт Де Ніро, Зак Ефрон, Зої Дойч, Обрі Плаза, Джейсон Манцукас, Дермот Малруні, Джуліанна Хаф, Джеффрі Бауер-Чепман, Брендон Майкал Сміт, Джейк Пикинг