Фільм Дейв зробив лабіринт (2017) дивитись онлайн в HD якості


Герою цього сюжету Дейву не так давно стукнуло 30 років. Але до цього цілком зрілого віку він так і залишився хлопчиськом. Дурним, безглуздим і невмілим невдахою. Є такі люди, яких з упевненістю можна віднести до розряду хронічних невдах. Дейв був саме таким типом. Дівчата воліли з ним не підтримувати тривалих відносин. Ще б пак, адже все за що він не брався, неминуче закінчувалося невдачами. Він не міг довести до кінця жодну роботу. Він взагалі нічого і ніколи не міг робити толком. Звичайно, хлопець і сам страждав від своєї дурості. Але мабуть його таким зробив сама природа. І як себе вдосконалювати, щоб стати повноцінним представником свого суспільства, він вже і сам не знав.

Треба було бути справжньою героїнею, щоб вважати такого недотепу своїм другом, а тим більше, нареченим. Такою героїнею і стала прекрасна, мила, добра дівчина на ім’я Енні. Мабуть, вона знайшла в цьому хлопцеві щось для себе привабливе. Можливо, його добре серце. При всій совій дурості і невдахи, він за все своє життя нікого не образив. І це стало його значним достоїнством, яке зачепило дівчину за саме серце. Фільм Дейв зробив лабіринт (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Одного разу їй довелося надовго піти з дому. Але покинути квартиру просто так вона не могла, бо зламала дверний замок і боялася, що в її відсутність в будинок проникнуть грабіжники. Вона попросила Дейва про допомогу. І він пообіцяв виконати її прохання.

Режисер: Білл Уоттерсон
В ролях: Meera Rohit Kumbhani, Нік Тун, Адам Буш, Джеймс Урбаняк, Френк Каети, Scott Narver, Стефані Аллен, Кірстен Вангснесс, Скотт Крінскі, Тімоті Нордвинд