Дам’єн – романтичний чоловік середніх років, він любить піші прогулянки і природу, живе в передмісті Парижа. Його мама була активною правозахисницею, тому серце парижанина чуйний до чужої біди, він не готовий пройти повз страждаючих людей. Одного разу під час прогулянки він знайомиться з хлопчиком на ім’я Бахзад. Дитина і його мати ховаються від влади, так як у них немає документів і вони бояться депортації. Обурений тим, що слабка жінка і її син загнані в пастку важким життям і суворими законами, Дам’єн приймає рішення визнати хлопчика власним сином.

Незабаром про самовідданий вчинок француза дізнаються і всі незареєстровані матері в цьому районі. Жінки, які втратили надію, благають про допомогу, і Дам’єн разом зі своєю сестрою, яка працює адвокатом, починає компанію допомоги слабким. Він пропонує чоловікам об’єднатися і визнати своїми дітьми всіх малюків без документів по сусідству.

Чоловіки брешуть, порушуючи закон держави, але виконуючи головну місію – захищати слабких і нещасних, виручати потрапили в біду. Фільм Дам’єн хоче змінити світ (2019) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Xavier de Choudens
Актори: Франк Гастамбід, Меліса Сезен, Грінж, Камілль Лелуш, Патрік Шене