Риторичне питання, винесене в назву, зовсім не має на увазі, що у фільмі представники сильної половини дадуть якісь пояснення і рекомендації з власної експлуатації. У всьому доведеться розбиратися наполегливій молодій дівчині, націленої на досягнення кар’єрних висот. Алі працює в жорсткій і конкурентній ніші спортивного шоу. Вона продюсує і просуває нові зірки. Її конкуренти — чоловіки, її колеги — чоловіки, її підопічні — чоловіки. Що вони хочуть і як з ними справлятися — це питання, на які Алі має знайти відповіді.

Як змусити чоловіків робити те, що їй потрібно, і як дізнатися, що потрібно їм-це завдання, які вона повинна вирішити. Алі дуже старається. Її мета довести своїх протеже до фінішу. Жорсткі та суворі, безпринципні і цілеспрямовані, сильні і талановиті — вони вимагають особливого підходу і правил спілкування. Фільм Чого хочуть чоловіки (2019) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Дівчина готова скласти звід рекомендацій у своїй голові. Хоча до кінця фільму відкриття, які вона робить під час спілкування з чоловіками, стають величезним сюрпризом навіть для неї — фахівця в цих справах.

Режисер: Адам Шенкман
Актори: Тараджі П. Хенсон, Крістен Ледлоу, Джош Бренер, Келлан Латс, Джастін Альварез, Кріс Вітаск, Макс Грінфілд, Пол Брайан Джонсон, Брайан Босворт, Каусар Мохаммед