Сюжет цієї комедійної історії закручений навколо харизматичного і впевненого в собі Карла. Головний герой «Чого хочуть чоловіки» працює головним редактором популярного чоловічого журналу. Його кар’єра на зльоті. Всі жінки від нього без розуму. Здавалося б, життя нашого героя цілком вдалося. Але так було, поки одного разу доля підносить йому низку несподіваних сюрпризів, за один день перевернувши все з ніг на голову. Прокинувшись після бурхливо проведеної ночі, Карл виявляє себе в жіночому тілі. Тепер йому належить поглянути на чоловічий світ з жіночого боку. Харизматичний і впевнений в собі людина, Карел Крал, є головним редактором чоловічого журналу. Хоча шовіністичний тип дуже популярний серед жінок.

Він часто сперечається зі своєю колишньою дружиною з приводу їх 17-річної дочки Джулії, яка зневажає його новий спосіб життя. Одного разу наслідки його поведінки наздоженуть його. Він втрачає роботу, а посада головного редактора віддається молодій і красивій жінці. Але його невдача на цьому не закінчується. Після чергової сварки зі своєю колишньою дружиною і дочкою і жінкою-водієм, врізається в машину, Карел і його найкраща подруга Сестмир влаштовують безалкогольний вечір.

У дику ніч він висловлює бажання бути жінкою. Коли він прокидається наступного ранку, то виявляє, що його бажання було виконане. Фільм Чого хочуть чоловіки (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Рудольф Гавлик
Актори: Анна Полівкова, Іржі Лангмайер, Тетяна Паугофова, Сара Сандева, Матей Гадек