Фільм Четверо проти банку (2016) дивитись онлайн в HD якості


Відкладати і накопичувати гроші чесним шляхом буває дуже важко, довго і невдячно. Особливо, якщо раптом у деяких громадян їх несподівано забирає банк. Троє з них вирішили об’єднатися і забрати накопичене з таким трудом. Життя і так обійшлося з цими людьми не дуже добре: актор у фільмах не знімається, боксер у боях не бере, а рекламника напередодні звільнили. Щоб повернути свої заощадження вони вирішують, що для успішного здійснення своїх планів необхідно співпраця працівника банку, який відповідав за їх вклади. А за одне і покарати винного в їх безгрошів’ї.

Хоча сучасні банки з їх численними камерами стеження і кнопками швидкого реагування вже і грабують не так. Напевно, такий стиль пограбувань банків безповоротно пішов у минуле. Кримінально-комедійний фільм «Четверо проти банку», виглядає легко, не дивлячись на несподіваний і не завжди зрозумілий німецький гумор. Фільм Четверо проти банку (2016) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Любителі фільмів такого жанру можуть насолоджуватися багаторазово, переглядаючи його ще раз і знаходячи в ньому нові цікаві і захоплюючі подробиці. Фільм зачаровує своїм «милим» криміналом, залучаючи глядача в процес і змушуючи замислюватися про закінчення.

Режисер: Вольфганг Петерсен
В ролях: Тіль Швайгер, Антьє Трауэ, Олександра Марія Лара, Яна Палласке, Маттіас Швайгхефер, Клаудія Михельсен, Міхаель Хербиг, Ян Йозеф Ліферс, Ясмін Лорд, Фахрі Огюн Ярдим