Має відбутися одне з найбільш довгоочікуваних уявлень. Величезна кількість гостей збирається в залі, проте саме напередодні цієї вистави відбуваються події, які повністю змінюють стан справ. Головна зірка цього шоу зіткнулася з гірким розчаруванням і це змусило її повністю переглянути своє ставлення до життя. Вона не бажає на даний момент виступати і тим самим замість старту цього грандіозного шоу, з’являється величезна кількість затримок і ніхто не знає, чи вдасться змусити зірок виступати, або ж вони так і продовжує залишатися у своїх гримерках не бажаючи з’являтися на публіці. В якийсь момент, юний дебютант вирішує взяти все в свої руки і відправляється на сцену рятувати ситуацію.

Дійсно досить швидко йому вдається роздобути увагу всієї публіки і повеселити їх. Здавалося, що шоу врятовано і тепер можна не хвилюватися про його майбутнє. Але так лише здавалося на перший погляд, адже скоро визнання цього артиста, можуть повністю змінити всю ситуацію і далеко не в кращу сторону. Здається, що тепер всі ці учасники шоу ніколи не зможуть порозумітися один з одним і гіркота від зради і розчарування буде їх переслідувати до кінця життя. Фільм Черрі Поп (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Але чи справді ситуація буде складатися подібним разом або ж в кінцевому підсумку вдасться заспокоїти всіх зірок, які так довго ховалися в гримерці і боялися показатися на люди?

Режисер: Ассаада Якоб
В ролях: Ларс Берг, Токкарі Джонс, Jared Carlson, Dennis Meador, Давши Мейр, Mayhem Miller, Меттью Сендерсон, Miguel Sagaz, Колдуелл Тідікью, Allusia