Пекла-красива світловолоса панянка, ретельно планує кожен свій крок. Адже вона не схожа на туркеню зовсім, як можуть бути брат і сестра зовсім різними у батьків? У свою чергу, Мерт зрозумів власне минуле, невдачі, промахи і знайшов шлях до успіху. Він навчив її не боятися і ризикувати. І дівчина розуміє, що Мертвий — надійний хлопець. Тим не менш, була дуже рада знову подивитися на пару Баришу і Ельчін, на мій погляд, вони дуже гармонійні один з одним і фільм дивилася тільки через них. Він навчив її не боятися і ризикувати. Фільм розповідає історію кохання двох протилежних на перший погляд людей.

МЕРТ створив своє «ідеальне» життя без оглядки на минуле, а їжа, навпаки, будувати відносини, грунтуючись на своєму життєвому досвіді. Однак справжня любов не тримається на бездоганних відносинах, а будується на недоліки. Фільм Час щастя (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Історія кохання між Мертом і пеклом. МЕРТ вважає, що побудував ідеальне життя, але боїться зіткнутися зі своїм минулим. А Пекла, навпаки, живе, враховуючи пережите. І несподіваним чином шляхи двох протилежностей перетнуться.

Режисер: Сенол Сонмез
Актори: Ельчин Сангу, Бариш Ардуч, Дженгиз Бозкурт, Назлі Кар, Седеф Авджі, Dila Bayrak, Yasmin Erbil, Левент Октем