У далекому минулому Хелен Шеллі блищала на кіноекранах. Вона була визнаною зіркою Голлівуду. Самі знамениті режисери і продюсери навперебій запрошували її на головні ролі у своїх фільмах. Однак у підсумку жінка програла конкуренцію своїм молодшим і щасливим суперницям. Тепер про неї пам’ятають лише найвідданіші фанати і шанувальники. Хелен живе в затишному будинку, розташованому в одному з районів Лондона. Вона часто згадує своє зоряне минуле. Талановита актриса знову мріє отримати нехай навіть саму завалить роль в будь-якій стрічці.

Але сучасні діячі кіномистецтва вже навіть і не підозрюють про її існування. Одного разу головна героїня дізнається сумну новину. У Франції помер відомий режисер, з яким у неї колись був пристрасний роман. Літня жінка вирішує з’їздити на похорон. Вона справедливо вважає, що на траурній церемонії буде присутня безліч товаришів і колег померлого чоловіка. Фільм Час їхнього життя (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

А це означає, що Хелен випаде чудова можливість нагадати про себе іменитим продюсерам і кінодіячі. З собою в дорогу вона бере кращу подругу. Ця захоплююча поїздка принесе головній героїні дуже багато вражень.

Режисер: Роджер Голдбі
В ролях: Джоан Коллінз, Полін Коллінз, Франко Неро, Рональд Пікап, Сіан Рівз, Джоелі Річардсон, Алі Андерсон, Мартін Ерроусміт, Уейн Катер, Річард Сімс