Кримінальний авторитет Алхан зумів нажити у своєму житті безліч ворогів, у число яких входять російський націоналіст Ярослав і кавказький шахрай Нурік. Їх випадкове зіткнення на сходах призвело до того, що кавказець відправився до праотців. Але вищі сили вирішують, що його життєвий шлях ще не закінчений і відправляють його назад на Землю в якості ангела-хранителя для колишнього противника. Основне завдання Славіка-дістатися до Алхана і здійснити відплату за них обох. Непереносима неприязнь спочатку посилила стосунки, хлопець не може зрозуміти, за що доля зіграла з ним такий жорстокий жарт, але згодом стосунки кардинально змінюються.

По-великому рахунку, у нього не було особливих причин ненавидіти людей інших національностей, просто молодий чоловік дещо захопився популярним молодіжним перебігом. Постійне спілкування з Нуріком змушує зрозуміти його іскрометні жарти, чудове почуття такту і глибину душі. Як ні дивно, вони стають кращими друзями, що не могло статися в будь-якій іншій ситуації.

Дуже шкода буде розлучатися назавжди після вдалого завершення місії. Але нікому не відомо, як складеться його подальша доля. Фільм Ч/Б (2014) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Євген Шелякін
В ролях: Олексій Чадов, Мераб Нінідзе, Сергій Маковецький, Гурам Баблішвілі, Бесо Гатаев, Кахи Кавсадзе, Катерина Реднікова, Марія Андрєєва, Марія Звонарьова, Андрій Руденський