Ще в ранньому дитинстві Ліла мріяла про кар’єру танцівниці. Весь вільний час вона присвячувала виснажливим тренуванням, відточуючи до досконалості свою техніку. Проте після закінчення школи перед дівчиною постає одне дуже важливе питання: в якому напрямку рухатися далі? Прославитися в якості балерини в замшілому провінційному місті просто неможливо. Тому головна героїня збирається відправитися в Париж. Вона впевнена, що саме там її чекає виконання всіх бажань. Але батько юної красуні виступає різко проти її планів. Чоловік вважає, що велике місто лише зіпсує і розбестить її. Однак цілеспрямована Ліла все одно надходить по-своєму, наплювавши на поради батьків.

Але, прибувши в мегаполіс, вона стикається з жорстокою реальністю. Головна героїня не витримує конкуренції з такими ж, як і вона сама, танцівницями, що роблять перші кроки у своїй професійній кар’єрі. Однак невдача не вибиває її з сідла. Дівчина вирішує піти іншим шляхом, щоб досягти успіху і визнання. Фільм Це все мені (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Вона має намір перекваліфікуватися в стендап-комік. І для цього у Ліли є всі необхідні таланти. Ось тільки заради досягнення своєї мети їй доведеться піти на чималі жертви.

Режисер: Людовик колби-Жустін, Науелл Мадані
В ролях: Франсуа Берлеан, Науелл Мадані, Віктор Артус Соларо, Лейла Дориане, Антонієтта Гоміс, Лара Лакіза, Джебріл Дідьє Зонга, Олів’є Бартелемі