Іскрометна кінокомедія знайомить глядачів з Поллі. Вона з дитинства мріє прославитися в якості актриси. Ось тільки поки що її кар’єру в даній сфері назвати успішною ніяк не можна. В основному дівчину запрошують на дрібні ролі в другосортних серіалах і мильних операх. А поки що їй доводиться працювати на низькооплачуваній посаді в невеликому кінотеатрі. Одного разу головної героїні посміхається удача. Вона отримує пропозицію знятися в ролі жінки-альбіноса з трагічною долею. Але за збігом обставин Поллі змушена відмовитися від випав шансу проявити свій акторський талант. А ось її сестра-близнюк погоджується взяти участь у зйомках суперпопулярного серіалу.

У підсумку ця роль приносить Емі широку популярність. Вона стає справжньою зіркою. У вознесенной на кінематографічний Олімп актриси з’являється безліч шанувальників по всій країні. Поллі ж лише залишається кусати лікті від заздрості. Через погані стосунки родички і раніше майже не спілкувалися один з одним. Тепер же головна героїня буквально ненавидить свою набагато більш успішну сестру.

Засмучена красуня вважає, що Емі не заслужила слави й уваги з боку самих іменитих кінорежисерів і продюсерів. Фільм Це не я (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Gregory Erdstein
В ролях: Alice Foulcher, Ізабель Лукас, Річард Дейвіс, Белінда Місевскі, Роуен Дави, Ендрю С. Гілберт, Катрін Хілл, Ллойд Елісон-Янг, Джанін Уотсон, Стів Музакіс