Щеплені якості і манери поведінки батьківським домом настільки іноді відіграють важливу роль, що просто люди не здатні до саме змін протягом життя. Зазвичай вони залишаються замкнутими , живуть за своїми правилами, вважаючи, що час зобов’язане підлаштується під їх правильно сформовані стереотипи. Головному кіногерою , який опиняється в нелегкому становищі, явно буде важко боротися з усіма негараздами поодинці. Як же скластися його доля, дізнатися можна тільки при перегляді кінострічки під найменуванням «Бумеранг».

Вихований в хорошому тоні, поважає чужі долі, молодик вважав, що тільки по доброму варто жити в нашому небезпечному світі, що саме чесність, доброта ніколи не відійдуть на задній план і не сховаються за злом, яке постійно вирує і намагається придушити все хороше. Він намагався всіма силами не втратити своє праведне я, намагався дертися і доводити багатьом правоту діяння. Але життєві обставини показують йому всі критичні точки, всю брехню і неправду, зрада і горе. Фільм Бумеранг (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Але він залишається вірним у краще. Вважаючи, що пройде фатальна сторона, знаходиться поки в полі застою. Депресивні нотки з’являються з часом все частіше, йому здається, що все, чому вчили, точно не втиснути втілення.

Режисер: Ніколь Берже
В ролях: Payam Isa, Девід Камменос, Doris Itig, Анна П’єр, Гаспар Беш, Марлен Салдана, Тьєррі Мері, Guillaume Kerbusch, Mina Ghassabi