Троє товаришів разом ще зі шкільної лави, вони разом займалися спортом, ходили в душ після тренувань і навіть не дивлячись на те, що минуло стільки часу, двоє з них навіть встигли обзавестися сім’єю, вони все одно продовжують тренуватися разом. Як і всі чоловіки вони люблять і обговорювати дівчат, безсумнівно вони не забували і про те, що їх товариш досі не одружений, а тому намагалися його всіляко підштовхнути до того, щоб він нарешті знайшов собі представницю прекрасної статі і відчув себе щасливою людиною. Але під час одного з таких сильних тисків, чоловікові довелося сказати товаришам правду. Справа в тому, що Рауль насправді вважає за краще чоловіків, саме з цього у нього і не було дівчат.

Така новина шокувала товаришів, які ніяк не очікували таких одкровень. Тепер вони тільки тим і зайняті, що думають про те, що весь цей час їх товариш міг відчувати до них і якісь сильніші почуття, а одна з дружин і зовсім звинуватила свого чоловіка в зраді. Тільки взявши себе в руки хлопці розуміють, що зовсім нічого не знають про геїв і про те, що їх цікавить. Фільм Будь мужиком (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Коли ж вони вивчили інформацію в інтернеті, то зрозуміли, що їх друга можна врятувати і для цього потрібно всього лише відправити його до фахівця. Але чим все це завершиться насправді і чи зможуть хлопці хоч щось зробити?

Режисер: Ніколас Лопес
В ролях: Айслинн Дербес, Игнасия Алламанд, Маурісіо Охман, Аріель Леві, Умберто Бусто, Альфонсо Досаль, Луїс Пабло Роман