Фільм Брехун, брехун (1997) дивитись онлайн в HD якості


Флетчер Рід вже давно став справжньою легендою в юридичних колах. Цей блискучий адвокат жодного разу не програв жодної справи. Клієнти шикуються до нього в чергу, а захоплені колеги приходять на кожне засідання суду, щоб послухати чергову мова чудового Флетчера. Правда, не все в житті героя так гладко. З-за професійної звички брехати і підтасовувати факти чоловік втратив сім’ю. Не в силах змиритися з чоловіком-брехуном, кохана дружина кинула його. А маленький синочок, святкуючи свій день народження, загадує незвичайне бажання і задуває свічки на торті. Хлопчик мріє, щоб тато, нарешті, припинив говорити неправду і перетворився на чесну і щиру людину.

Бажання дитини несподіваним чином збувається. Прийшовши на чергове засідання суду, Флетчер раптом виявляє, що розучився брехати. Його мова просто не здатний вимовити нічого, крім правди. У пух і прах програвши справу, рід намагається з’ясувати, що ж з ним сталося. Наткнувшись на начальника, який влаштував адвокату рознос за програний процес, герой раптом висловлює босові все, що про нього думає. Не соромлячись у виразах він відкрито говорить всю правду.

Тепер кар’єра успішного юриста висить на волосині, репутація зруйнована, а сам він нічого не може вдіяти зі сформованою ситуацією… Фільм Брехун, брехун (1997) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Том Шедьяк
Актори: Джим Керрі, Маура Тірні, Джастін Купер, Кері Елвес, Енн Хейні, Дженніфер Тіллі, Аманда Донохью, Джейсон Бернард, Свузі Картц