Фільм Божевільні сусіди (2017) дивитись онлайн в HD якості


У центрі сюжету цієї комедійної історії знаходиться чоловік на ім’я Жан-Етьєн Фужероль. Він французький буржуа, який висунув свою кандидатуру на виборах. Участь у них передбачає також участь і в дебатах, які транслюють по телебаченню. У пориві емоцій головний герой говорить з екранів, що Франція відкрита для всіх людей, бо в будь-якому будинку іммігрантів приймуть з розпростертими обіймами, в тому числі і в його особняку. В той момент, коли Фужероль це говорив, він, схоже, не зовсім уявляв, як це звучить, а от оточуючі, які перебували в студії, просто втратили дар мови.

Коли дебати закінчилися, політик вже і забув про те, що сказав, але наступного дня йому ці слова довелося не просто згадати, а й відповісти за них. Справа вся в тому, що біля воріт його будинку з’явився натовп людей, схожий на якийсь циганський табір, на чолі якого стояв чоловік на ім’я Бабик. Всі вони, скориставшись запрошенням політика, вирішили пожити у нього в гостях. Відмовити їм Жан-Етьєн не міг, оскільки тоді б втратив довіру народу, так що довелося йому впустити людей.

З того моменту в його будинку почався справжній хаос, оскільки гості явно не збиралися стримувати свої бажання і вести себе скромно. Фільм Божевільні сусіди (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Філіпп де Шоврон
В ролях: Крістіан Клав’є, Сіріль Леконт, Іоана Вісалон, Софія Мануша, Оскар Берт, Мірела Ніколау, Микита Драгомир, Ельза Зільберштейн, Нану Гарсія, Ері Абіттан