Едді і Пол двоє дрібних злочинців, які нещодавно відсиділи невеликий термін. І ось хлопці вийшли на свободу і тепер нічого не залишається, як почати вести тихе і звичайну життя. Головні герої вирішують влаштуватися на роботу в закусочну, адже більше варіантів у них поки що немає. Не розуміючи, що їм робити далі, вони намагаються придумати план, який допоможе їм заново заробити. Але вони і уявити не могли, що незабаром до них заявиться дівчина і запропонує роботу. Її звуть Кетрін Руквуд і вона працює юристом. Вона пропонує їм відправиться в Лондоні, де за добре охоронюваним сейфом знаходиться коштовний камінь, відомий під назвою Блакитна ігуана.

Він неймовірно цінний і дорогий, і якщо хлопці все зроблять без зайвих проблем, то можуть непогано заробити. Пропозиція дійсно вигідна, але вона так само і небезпечна. Якщо їх зловлять, то їм загрожує великий тюремний термін. Сідає у в’язницю природно ніхто не хоче, але і відмовлятися від пропозиції вони не збираються. Фільм Блакитна ігуана (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Хлопці готові виконати це замовлення, але щоб все пройшло тихо і безшумно, їм доведеться придумати власний план, який буде сто відсотків ефективним. Їх чекає низка важких і небезпечних пригод, але вони готові до такого!

Режисер: Хаді Хаджэйг
Актори: Сем Рокуелл, Бен Шварц, Аманда Донохью, Саймон Келлоу, Френсіс Барбер, Аль Уівер, Фібі Фокс, Пітер Фердінандо, Дженні Біді, Andre Flynn