Головний герой кінофільму жахів «Бладфест» — молодий хлопець на ім’я Дакс. У дитинстві він пережив сильну душевну травму, в його присутності вбили його матір і після цього він почав любити все, що пов’язано з кров’ю, смертю і фільмами жахів. Разом з друзями герой збирається поїхати на «Кривавий фестиваль», який щорічно проводиться для шанувальників жахів. Батько проти того, щоб син їхав на страшний захід, але Дакс непохитний і незабаром він потрапляє на фестиваль. Місце дуже атмосферне, творці дуже потурбувалися про те, щоб кожному відвідувачу було моторошно від зловісних декорацій і персонажів.

Молодий чоловік дуже радий, що зміг приїхати на Бладфест разом зі своїми приятелями, проте незабаром безневинна затія і бажання розважитися обертається кривавим пеклом. Коли на фестивалі з’явилося кілька чоловіків з інструментами в масках, спершу Дакс думає, що це частина шоу. Однак коли садисти починають вбивати відвідувачів кривавого фестивалю без розбору, хлопець розуміє, що потрібно терміново втекти, інакше врятуватися їм не вдасться.

Молоді люди, бажаючи розважитися, стають учасниками жахливої кривавої вакханалії, з якої не так то просто вибратися. Фільм Бладфест (2019) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Оуен Егертон
Актори: Роббі Кей, Сейшелл Гебріел, Джейкоб Баталон, Барбара Дункельман, Кріс Дабек, Ніколас Рутерфорд, Тейт Донован, Оуен Егертон, Rebecca Lynne Wagner