Фільм Більше, ніж тато (2016) дивитись онлайн в HD якості


У центрі сюжету фільму знаходиться хлопчик Міхи, якому 10 років, але він вже залишився один. Мама деякий час тому померла, а батька він ніколи не знав. Дитині довелося перебиратися в притулок. Це місце не найкраще для нормального життя, але Міхи повинен терпіти, адже йти йому більше нікуди. З минулого життя, де про нього дбала любляча мати, залишилися тільки деякі її речі і фотографії. Іноді хлопчик дістає їх і переглядає. Одного разу серед цих дрібниць він виявляє те, чого раніше чомусь не помічав.

Цей лист, адресатом якого є якийсь чоловік, судячи з усього, це батько Михи. Розуміючи, що з’явився реальний шанс знайти ще одного з батьків, головний герой вирішує відправитися на його пошуки, благо, що адреса вказана. Хлопчик уявляв цю зустріч з батьком у всіх фарбах і деталях, на які була здатна його дитяча фантазія. А ще він був упевнений, що тато у нього великий, красивий, сильний. Яким же було здивування Міхі, коли батько виявився…карликом. Фільм Більше, ніж тато (2016) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Так, такого хлопчина точно собі уявити не міг. Але батьків не вибирають, так що доведеться йому звикнути і до такого. Втім, нічого не підозрював чоловікові теж потрібно буде якось прийняти наявність сина.

Режисер: Joachim Dollhopf , Evi Goldbrunner
В ролях: Luis Vorbach, Джордан Прентіс, Елла Фрэй, Marco Licht, Ансельм Хадерер, Світу Бартушек, Philipp Laude, Аница Добра, Себастьян Фресдорф, Патрік Калупа